Skip to main content
 • Budowa pod klucz

Jako generalny wykonawca podejmujemy się kompleksowego przeprowadzania dla Państwa całego procesu budowlanego, rozpoczynając od wykonania indywidualnych projektów budowlanego oraz wnętrz, przez uzyskanie wszystkich dokumentów formalnych oraz pozwolenia na budowę, budowę stanu deweloperskiego lub pod klucz aż po zaprojektowanie ogrodzenia, podjazdów czy ogrodu wraz z pełnym wykonawstwem. Cały proces kończymy uzyskaniem dla Państwa pozwolenia na użytkowanie.

Wybierając tę formę współpracy, zwolnieni są Państwo z jakichkolwiek obowiązków ciążących na Inwestorze podczas procesu budowlanego, a jedynymi osobami kontaktowymi dla Państwa jesteśmy my. Co to właściwie oznacza? Że od momentu podpisania umowy to my załatwiamy wszelkie formalności oraz czynności zmierzające do powstania Państwa wymarzonego domu.

Oprócz prowadzenia fizycznej budowy wykonujemy kompleksowe projekty indywidualne domu, przygotowujemy projekt wnętrz/ otoczenia/ ogrodu na życzenie klienta, ale również uzyskujemy wszystkie dokumenty formalne i pozwolenia, niezbędne do prawidłowej i zgodnej z prawem realizacji. W praktyce oznacza to całkowite zwolnienie klienta z operacyjnych czynności związanych z inwestycją.

Etapy procesu budowlanego


 • Przygotowanie inwestycji

  W tym etapie wykonujemy indywidualne projekty budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz czy zagospodarowania terenu. W razie potrzeby przygotowujemy również analizę działki budowlanej, uzyskujemy warunki techniczne dla wykonania przyłączy. Etap ten zakończony jest uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę.

 • Stan surowy otwarty

  Budowa stanu surowego to w pierwszej kolejności przygotowanie terenu pod budowę. Na tym etapie powstają fundamenty, ściany, stropy aż do pojawienia się wiechy na zakończonej konstrukcji dachu.

 • Stan surowy zamknięty

  O stanie surowym zamkniętym mówimy wtedy, gdy we wszystkich otworach pojawią się okna, drzwi oraz brama garażowa. Przykładamy dużą wagę do wyboru odpowiedniej stolarki okiennej i drzwiowej oraz przede wszystkim do jej montażu. Jakość montażu jest bowiem kluczowa do zachowania szczelności powietrznej oraz parametrów cieplnych. Okna i drzwi zawsze montujemy w sposób szczelny tj. z wykorzystaniem taśm paroizolacyjnych i paroszczelnych oraz ciepłych parapetów. W budynkach, w których chcemy osiągnąć jeszcze lepsze parametry termiczne wykonywany jest tak zwany ciepły montaż z wysunięciem w warstwę ocieplenia. Każdorazowo po montażu wykonywany jest wstępny test poprawności montażu z użyciem urządzenia zadymiającego. 

 • Stan deweloperski 

  W tym etapie wykonujemy wszystkie zaprojektowane instalacje tj. elektryczną, alarmową i monitoringu wizyjnego, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacji, wodną, kanalizacyjną, gazową oraz centralnego ogrzewania w technologii uzgodnionej z inwestorem. Kładziemy tynki oraz posadzki, ocieplamy dach oraz montujemy płyty g-k. 

  Na tym etapie wykonywane jest ponadto docelowe pokrycie dachu oraz ocieplenie budynku wraz z elewacją 

 • Wykończenie pod klucz

  Na życzenie inwestora wykonujemy kompleksowe wykończenie wnętrz budynku.  W zakres prac mogą wchodzić układanie kafli, podłóg, malowanie ścian, wykonanie schodów ale także montaż oświetlenia, ustawienie kanap czy zawieszenie zasłon.